%100 URBAN MUSIC 27 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe’de!

KüçükÇiftlik Park, farklı müzik türlerini bahçesinde yarattığı özgün atmosferde İstanbullularla buluşturuyor.

Yıldızların altında, KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de müziğin özgür ruhunu %100 Urban Music serisi ile keşfedeceğiz.Yerli yabancı birçok grup ve sanatçının sahne alacağı,samimi ve rahat bir havada müziğin tüm renkleri bir arada olacak.

%100 Urban Music serisinin ilk etkinliği 27 Ağustos’ta, “Yüzyılın Savaşçıları” AsianDub Foundation, Türkiye’de Reggae denilince ilk akla gelen isim Sattas, rapin sevilen ismi Sansar Salvo&Mykove farklı tarzıyla Ezhel başlıyor.

Müziğin dub-bass, punk-rock gitar, jungle ritimlerini ve geleneksel hint müziği ezgilerini, rap-ragga sözleriyle bir araya getirerek yakaladığı özgün ve benzersiz müziğiyle AsianDub Foundation %100 Urban Music’te.

Uzun ve başarılı kariyerleri boyunca RageAgainstThe Machine, TheCure ve Radiohead gibi dünyaca ünlü gruplarla aynı sahneyi paylaşan AsianDub Foundation, performanslarıylaExit Festival (Sırbistan), RockFor People (Çek Cumhuriyeti), CouleurCafè (Belçika) gibi ünlü müzik festivallerinin vazgeçilmezleri arasında yer aldı.

ŞehrinEnBaşarılıİsimleri KüçükÇiftlik Bahçe’de!

Uluslararası festivallerde de sahne alan Türk reggae sahnesinin en çok tanınan grubuSattasve yine rap’in en popüleryüzlerindenSansar Salvo&Mykoakşamın son saatlerinde, hava karardıktan sonra sahneyi ısıtacak.

Yeni jenerasyonun en umut vadeden isimleri arasında,new school hiphop- rap tarzıyla, müthiş yeni albümü ve klipleriyle adından sıkça söz ettiren Ezhel performanslarıyla buçoközelkonserserisinerenkkatarakmüziğindinamizminiyenidenyaşamamızı sağlayacak.Farklı müzik türlerini KüçükÇiftlik Bahçe’de bir arada duyacağımız %100 Urban Music serisinin açılışını ise Underground elektronik müziğin Türkiye’deki önemli dub müzik oluşumlarından, Açık Radyo’daki Beton Orman programıyla da tanıdığımız Alphadub yapacak.

Şehir senin evin… Ona renk kat!

27 Ağustos’ta gerçekleşecek bu çok özel konser için yerinizi şimdiden ayırtın!