10 Yıllık World of Warcraft Oyuncularına Blizzard’dan Hediye Var

World of Warcraft’dan sadık oyuncularına fiziksel hediyeler yola çıktı.

10. yılı nedeniyle Blizzard sadık oyuncularına süpriz yaptı ve hesaplarına ait ev adreslerime onlar için fiziksel bir hediye gönderdi. Amerika kıtasında yola çıkan kargolar Avrupa kıtasında ise bir hafta sonra dağıtılmaya başlanacak. Hediyelerin ne olduğu belli olmasa da tahminler oyundaki karakteriniz 3 boyutlu bir modeli olduğu konusunda. Hediye alıp almadığınızı ise mail adresinize bakarak öğrenebilirsiniz zira Blizzard hediyeye hak kazanan bütün oyunculara bir mail gönderdi bile.

Blizzard tarafından konuya dair gelen açıklama ise şu şekilde:

“Sadık World of Warcraft oyuncularımıza bir teşekkür olarak, bizimle beraber başından beri oynayanlara fiziksel bir hediye yolluyoruz. Bu hediyeyi almaya uygun olanların Battle.net hesaplarındaki eposta adreslerine uygun olduklarına dair bir eposta yolladık. Eğer bu epostayı almadıysanız, hesabınız hediyeyi almaya uygun değil demektir.

Bu hediyeler Battle.net hesabınızdaki fiziksel adreslerinize gönderilecek. Hediyeyi alabilmek için World of Warcraft hesabınızın, oyunun Avrupa veya Amerika çıkış tarihinden itibaren 60 gün içerisinde oluşturulmuş olması gerekiyor.

Amerika’daki hediyeyi almaya uygun oyunculara, kargo izleme bilgisi de gönderildi. Avrupa’daki oyunculara ise kargo izleme bilgisi bu ay içerisinde iletilecek. Eğer eposta adresinizdeki kargo adresi yanlış ise, adresinizi güncellemek için bizimle irtibata geçin.”

package02_twx3