2014 Yılının Instagram’da En Çok Beğeni Alan 3 Fotoğraf

Sosyal medyanın en çok tercih edilen paylaşım sitelerinden biri olan Instagram’da 2014 yılı içerisinde en çok beğeni alan 3 fotoğrafı sizler için paylaştık.

Günümüzde ne kadar çok seveniniz olduğu sosyal medya hesaplarındaki profillerimizde yer alan paylaşımlarımızın ne kadar beğeni aldığı ile ilgili bir hal aldı. Hal böyle olunca da en çok beğeni alan fotoğraflar tabi ki ünlülerin fotoğrafları oluyor. Instagram’da en çok beğeni alan fotoğraflar da buna uyum sağlayarak 3 farklı ünlü tarafından listemiz domine edildi.

 

Listenin ilk sırasında tabiki de Kim Kardashian ve şarkıcı Kanye West’in Mayıs ayında neredeyse havaya para saçarak düzenledikleri düğünündeki ünlü kare yer alıyor. Bu fotoğraf tamı tamına 2.4 milyon beğeniyle, aynı zamanda Instagram tarihinin en çok beğenilen karesi unvanını da sahip.

SparSWE

Listenin ikinci sırasındaysa kızgın ergen Justin Bieber’ın seviyesiz ve adlandırılamayan ilişkisi Selena Gomez ile çektiği bir selfie karesi var. Bu fotoğraf geçen yıl ne yazık ki 1.9 milyon beğeni almış.

tIyDJPf

3.’lük ise  Ariana Grande’ın Miley Cyrus’a tabiri caizse yapıştığı fotoğraf yer alıyor.. Bu kare tam  olarak 1.84 milyon beğeni almış durumda. Instagram da en çok kullanılan hashtag de belli, #love, 2014’ün en çok kullanılan hashtag’i oldu.

VME4Adn