Behzat Ç. Önümüzdeki Yaz Geri Dönüyor!

Türkiye televizyon serileri tarihine büyük harflerle geçmeyi başarmış Behzat Ç. geri dönüyor! Behzat karakterine can veren Erdal Beşikçioğlu, dizinin ne zaman yayınlanacağına açıklık getirdi!

Türkiye televizyon tarihinin en sıra dışı ve en muhalif yapımlarından Behzat Ç., yayınlandığı dönemden bu yana bıraktığı izi tazelemeye geliyor! Uzun süredir, yapımın ekranlara geri döneceğine dair gündeme düşen iddialara, diziye hayat veren Erdal Beşikçioğlu’nun açıklaması netlik kazandırdı.

Erdal Beşikçioğlu yaptığı açıklamada; yeni serinin 13 bölümden oluşacağını ve yaz aylarında yayınlanacağını belirtti.

Dizinin yayınlanacağı kanala dair iddia edilen bilgiler; televizyon kanallarının, dizinin cesareti ve iddiasından çekindikleri ve yayınlamaya sıcak bakmadığı yönünde olup, Behzat Ç.’nin, muhtemelen online bir platformdan yayına gireceği yönünde oluşmuştu.

Dizinin uyarlandığı kitabın yazarı ve senaristlerinden Emrah Serbes, konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden; “Behzat Ç. ne oldu? Senaryoyu yazdım, bütün oyuncular hazır. Birileri bana da bir açıklama yaparsa sevineceğim. Korkuyor musunuz? @KanalD” ifadelerini kullandı.