Beşiktaş’ın Benfica Maçındaki Efsane Dönüşü Sonrası Capsler!

Beşiktaş, dün akşam tarihi bir dönüş yaptı! İlk yarısını 3-0 geride bıraktığı Benfica karşısında, maç sonunda tabelayı 3-3’e taşımayı başardı! Hem tribünü hem skoruyla tarihi bir maç olarak akıllara kazınan bu maçın sosyal medyaya yansıyan capslerini derledik!

Dün akşam Beşiktaş, dünya futbol tarihine geçecek iki önemli olay gerçekleştirdi. İlk olarak, Beşiktaş taraftarının her zamanki tarzına ve tavrına uygun olarak, onurlu bir duruş ve karar ile; maçın başlangıç düdüğüyle birlikte, 1 dakika boyunca 42 bin taraftarın sessizliğe bürünüp, işitme engelli insanlara karşı farkındalık yaratmak ve ırkçılığa karşı “ses çıkarmak” için; işaret diliyle “Irkçılığa hayır” ve “Kara Kartal” sessiz tezahüratları ile tarihe geçmeyi başardı!

Bu maçı unutulmaz ve tarihi kılacak olan diğer sebep ise maç sonunda belirdi… Maçın ilk yarısını şok bir skorla 3-0 geride tamamlayan Beşiktaş, bitiş düdüğü çaldığında tabelayı 3-3’e getirmeyi başardı!

Tüm dünya basınında inanılmaz bir geri dönüş olarak tarif edilen ve geniş yer alan bu maç, ülkemizde sosyal medyada capslere konu olmasa olmazdı. İşte o capsler!

bjkcapshaberic1-sosyokultur bjkcapshaberic2-sosyokultur bjkcapshaberic3-sosyokultur bjkcapshaberic4-sosyokultur bjkcapshaberic5-sosyokultur bjkcapshaberic6-sosyokultur bjkcapshaberic7-sosyokultur bjkcapshaberic8-sosyokultur bjkcapshaberic9-sosyokultur bjkcapshaberic10-sosyokultur bjkcapshaberic11-sosyokultur bjkcapshaberic12-sosyokultur bjkcapshaberic13-sosyokultur bjkcapshaberic14-sosyokultur bjkcapshaberic15-sosyokultur bjkcapshaberic16-sosyokultur bjkcapshaberic17-sosyokultur bjkcapshaberic18-sosyokultur bjkcapshaberic19-sosyokultur bjkcapshaberic20-sosyokultur bjkcapshaberic21-sosyokultur bjkcapshaberic22-sosyokultur bjkcapshaberic23-sosyokultur bjkcapshaberic24-sosyokultur bjkcapshaberic25-sosyokultur bjkcapshaberic26-sosyokultur bjkcapshaberic27-sosyokultur bjkcapshaberic28-sosyokultur bjkcapshaberic29-sosyokultur bjkcapshaberic30-sosyokultur bjkcapshaberic31-sosyokultur