Eğlence Mart Ayında Volkswagen Arena’da

Volkswagen Arena’nın Mart takviminde Off The Hook serisinin ikinci konseri Hozier, ünlü yerli alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada, Latin Müziği’nin efsane gruplarından Buena Vista Social Club performansları yer alıyor. Basketbolu komedi ve şov ile birleştiren dünyaca ünlü Harlem Globetrotters ve Daçka’nın Turkish Airlines Euroleague Top 16 karşılaşmalarıyla basketbolun nabzı Volkswagen Arena’da tutuluyor.

Volkswagen Arena Mart ayına “Take Me To Church” şarkısıyla listelerde üst sıralara yerleşen İrlandalı indie rock müzisyeni Hozier’le başlıyor. Hozier, kendi adını taşıyan ilk albümünün Avrupa turnesi kapsamında 3 Mart Perşembe günü Pozitif deneyimiyle Volkswagen Arena’da hayranlarıyla buluşuyor.

Darüşşafaka Doğuş bir kez daha basketbol heyecanını Volkswagen Arena’ya taşıyor. Turkish Airlines Euroleague Top 16 yolundaki 10. hafta mücadelesinde 11 Mart Cuma günü Darüşşafaka Doğuş, Anadolu Efes ile karşı karşıya geliyor.

Bir sonraki hafta ise alternatif yerli müziğin sevilen isimlerinden Büyük Ev Ablukada, “Fırtınayt” projesiyle 19 Mart Cumartesi ilk kez Volkswagen Arena’da sahne alıyor.

Mart ayının son haftasında basketbol heyecanı devam ediyor. Turkish Airlines Euroleague Top 16 gruplarındaki 12. haftasında 24 Mart Perşembe günü Darüşşafaka Doğuş – Panathinaikos mücadelesine ev sahipliği yapan Volkswagen Arena, hemen ardından basketbolu komedi ve şov ile birleştiren efsane takım Harlem Globetrotters’i ağırlıyor. Müzik, aksiyon ve heyecan dolu performanslarıyla seyircilere sporla bütünleşen bir eğlence deneyimi yaşatan ve tüm dünyayı etkisi altına alan potanın sihirbazları, unutulmayacak bir basketbol şovu için 25-26 Mart’taVolkswagen Arena’ya geliyor.

Volkswagen Arena’da ayın son etkinliğinde Orquesta Buena Vista Social Club 16 yıllık müzik yolculuğuna veda ediyor. Dünyaca ünlü latin müziği grubu Adios turnesi kapsamında Orquesta Buena Vista Social Club 27 Mart’ta hayranlarıyla son kez buluşuyor.