Ekstra Büyük Mousepad: ROG Sheath

Dünyanın en büyük oyuncu mousepad’lerinden biri ROG Oyuncu ekipmanı ailesine katılıyor.

ASUS Republic of Gamers (ROG), tüm oyuncu farelerine uygun ekstra büyük mousepad ROG Sheath’i duyurdu. ROG Sheath, akıcı ve hassas control için muhteşem fare takibi sunan dokumalı bir yüzeye sahip. Uzun oyun seansları için tasarlanan ROG Sheath, her türlü yüzeye sıkı bir şekilde tutunan kaydırmaz ROG kırmızısı kauçuk bir tabana ve aşınmaya dayanıklı örgülü kenarlara sahiptir.

Pürüzsüz akıcılık ve nokta atışı hassasiyet için tasarlandı

ROG Sheath akıcı bir fare hareketi için üretildi ve yüksek kalitede dokuma yüzeyi, oyunculara piksel hassasiyetinde control sunmak için neredeyse tüm tip fare sensörleriyle başarılı bir şekilde çalışıyor. Yüzeyi ise ünlü ROG logosu ve diğer ROG ürünlerinde bulunan Maya’lardan esinlenmiş şekilleri barındırarak, oyuncu kökenini yansıtıyor.

Dayanıklılığını garanti altına almak için ROG Sheath, içerisinde 250 km’lik fare kaydırma ve 57 saat boyunca -30°C/60°C arası sıcaklık gibi çeşitli stres testlerine tabi tutuldu.

Tüm oyuncu aksesuarları için ekstra geniş mousepad

ROG Sheath devasa boyutlara sahip: 900×440 mm boyutuyla bir oyuncunun laptopunu, harici klavyesini ve faresini kolayca kapsayabilir. 3mm’lik kalınlığıyla da kullanıcıların bileklerinin rahatça dinlenebileceği bir dolgu görevi de görür.

Kaydırmaz ROG kırmızısı kauçuk taban ise masaüstünüze güvenle yapışır, kenarlardaki dayanıklı örgüleme ise yıllar süren kullanımda bile aşınmayı engeller.

 

ROG Sheath
• Genişlik: 900mm (35.4in)
• Derinlik: 440mm (17.3in)
• Kalınlık: 3mm (0.12in)
• Ağırlık: 695g