Elektronik Müziğinin Çılgın İsmi Steve Aoki Volkswagen Arena’da!

Dünyanın en iyi 10 DJ’i arasında gösterilen ve çılgın sahne şovlarıyla bir fenomen haline gelen Steve Aoki 13 Şubat akşamı Burn Enerji İçeceği sponsorluğunda Volkswagen Arena’da!

Marjinal kişiliği, kalabalıkları coşturan çılgın sahne şovları ve bulaşıcı yüksek enerjisi ile bir fenomen haline gelen, elektronik dans müziğinin dünyadaki önde gelen isimlerinden Steve Aoki, 13 Şubat Cumartesi akşamı Burn Enerji İçeceği sponsorluğunda Volkswagen Arena’da hayranlarıyla buluşmaya geliyor. BeatTheNight ve Rapsody Travel &Events’in ortak organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğin biletleri Biletix’te.

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen Burn Enerji İçeceği’nin ayrıca Aoki hayranlarına bir de büyük sürprizi var! Elektronik dans müziğinin çılgın ismi Steve Aoki’yle tanışmak istiyorsanız,BurnEnerji İçeceği Türkiye’ninTwitter sayfasında düzenlenen yarışmaya katılabilirsiniz. #SteveAokiyleTanışşamhashtagiyle ona ne söyleyeceğinizi yazın, şanslı 5 kişiden biri siz olun!

Yaptığı müzikle olduğu kadar çılgın sahne şovları ve sürprizleriyle de konuşulan Amerikalı şovmen Steve Aoki, dünyanın en iyi DJ’lerinin belirlendiği “DJ Mag Top 100″ listesinde 2013 yılından bu yana ilk 10 arasında yer alıyor. Forbes’un araştırmasına göre dünyanın çok kazanan beşinci DJ’i olan Aoki, 2014 yılı içerisinde 41 ülkede 161 şova imza attı ve bir yılda en çok seyahat eden müzisyen olarak Guinness rekoruna sahip oldu. Aoki’nin bir de ” en uzun kalabalık coşkusu” Guinness rekoru bulunuyor. Çılgın şovlarıyla kalabalıkları eğlendirmede usta olan Aoki’yi izlerken yüzünüze bir pasta yiyebilir ya da şampanya yağmuruna tutulabilirsiniz veya kendisi bir şişme bot içinde üzerinizden geçebilir!