Fargo Yeni Sezona Yeni Kadrosuyla Başlayacak

Geçtiğimiz senini en çok beğenilen dizilerinden olan Fargo 2015’te yeni oyuncu kadrosuyla yeni sezonu karşılayacak.

FX’in Fargo dizisi geçtiğimiz senenin en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelmişti. Coen kardeşlerin 96 yapımı olan filmin devamı niteliğinde olan dizi geçtiğimiz sene En Başarılı Mini Dizi, En Başarılı Yönetmenlik ödüllerini alırken oyuncuları ise bir çok dalda adaylık kazandı.

Fargo bildiğiniz gibi bir antoloji dizisi. Fargo izleyenler bilirler antoloji dizisi demek her sezonda farklı olay, farlı yer ve farklı zaman demektir. Bu durumda dizinin kurgusu değiştikçe dizinin oyuncu kadrosu da değişiyor ve eski karakterler yerlerini yenilerine bırakıyor.

2014 Winter TCA Tour - Day 6

İlk sezonun ardından ikinci sezon oyuncuları da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. İlk sezonun ne kadar harika bir kadroya sahip olduğunu söylememize bizce gerek yok fakat yeni sezon kadrosu da en az onun kadar kaliteli olacağa benziyor.  Burn Notice’in başrolu Jeffret Donovan, Parks and Recreation’dan Nick Offerman ve Racher Keller‘ın dizide yer alacakları kesinleşti. Mikw Bradecich ve Allan Dobrescu’nun ise ikinci sezonda yer alıp almayacakları soru işaretlerini koruyor.

İkinci sezonun konusu muhtemelen adı şimdiye kadar birkaç kere Solverson’ın ağzından duyulan “Sioux Falls Olayları” olacak.