Ghostbusters’a 2 film aynı anda çıkacak. Erkek oyunculardan oluşan kadro yolda!

Ghostbusters için sadece erkeklerden oluşan eski kadroya yakın yeni bir film çekileceği açıklandı!

Geçtiğimiz aylarda açıklanan yeni Ghostbusters filminde bütün ekibin kadınlardan oluşacağı ve filmin daha farklı bir atmosferde çekileceği açıklanmıştı. Bu durum bir çok dedikoduya sebep olurken bir çok Ghostbusters hayranı bu durumdan duydukları memnuniyetsizliği dile getirmişti.

Bu durumu kulaklarını kapatmayan Sony firması bir tane daha Ghostbusters filmi için düğmeye bastı. Evet yanlış duymadınız bir tane daha! Yaklaşık olarak aynı zamanda çekimleri başlayacak filmlerin ise 2017’den önce vizyona girmeleri beklenmiyor.

Sony yeni Ghostbusters filmi için yeni bir ekip ile çalışıyor. İlk Ghostbusters filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ivan Reitman’ın filmin senaristliğini üstleneceği de tahmin ediliyor. Eski kadroda bulunan ve çekirdek Ghostbuster oyuncularından biri olan Dan Aykroyd, Captain America: The Winter Soldier’ın yönetmenleri Russo Kardeşler, Iron Man 3‘ün senaristi Drew Pearce ve Channing Tatum yeni projede birlikte çalışacak. Filmin yapımcısı olarak ekipte yer alacak Channing Tatum’un filmde başrol olacağı belirtilse de bunlar henüz Hollywood dedikodularından öteye geçemedi.

Yeni haberler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin!