Harley-Davidson Tırı Artık Türkiye’de!

Harley-Davidson tüm motorseverlere rüya gibi bir test sürüşü deneyimi sunuyor.

Harley-Davidson tırı 23 farklı motosiklet modeliyle Türkiye’ye geliyor. Motosiklet tutkunları Harley-Davidson tırı sayesinde, tarz, fonksiyon ve ulaşılabilirliğin kombinasyonu olan modellerle tanışma ve Harley-Davidson’un Dark Custom™ tarzındaki liderliğini görme şansını elde edecekler. Aynı zamanda, en güçlü Dark Custom™ cruiser serisini inceleyebilecekler.

Harley-Davidson tırı 14 ülkeyi kapsayan turunun Türkiye ayağında nisan ayında İzmir ve Antalya’da yol almaya başlayacak. Ücretsiz test sürüşleri mayıs ayında ise; İstanbul ve Ankara’daki motosikletseverler için devam edecek.

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, “Özgürlüğün Adresi Harley-Davidson” sloganıyla yola çıkan tır ile motosiklet tutkunlarına unutamayacakları bir deneyim sunacak. Harley-Davidson dev tırı, Harley-on-Tour Projesi’nin kapsamında 23 Nisan-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında Türkiye’ye geliyor. 2016 serisinden yepyeni modelleri de dahil olmak üzere 23 farklı modeli taşıyan tır, 23-24 Nisan tarihlerinde İzmir, 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde Antalya’da, 7-8 Mayıs tarihlerinde Ankara’da ve 14-15 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da Harley-Davidson tutkunlarıyla buluşacak.

Harley-Davidson tırını ziyaret eden motosiketseverler, Harley-Davidson ruhunu deneyimleme, 2016 modelleri hakkında bilgi alma ve motosiklet ehliyeti ile heyecan dolu bir deneme sürüşü yapma fırsatını elde edecek.

1459757387_HD_T__r

Harley-on-Tour tırındaki yeni modelleri görmek ve deneme sürüşüne katılmak isteyenler, önceden rezervasyon yaptırarak rüya gibi bir etkinlikte yer alma şansı yakalayabilecek.

Harley-Davidson tutkunlarına test sürüşü olanağı ve en uygun Harley-Davidson’ı seçme fırsatı sunan etkinlikler, rezervasyon ve son model Harley Davidson modelleri hakkında detaylı bilgi almak için www.h-d.com sitesi ziyaret edilebilir.

Harley-on-Tour Rotası

Harley-Davidson İstanbul

14 Mayıs -15 Mayıs 2016

http://www.bosphorusmotor.com/

https://www.facebook.com/hdbosphorus/

Harley-Davidson İzmir

23 Nisan – 24 Nisan 2016

http://www.harley-davidson-izmir.com/

https://www.facebook.com/HarleyDavidsonIzmir

Harley-Davidson Antalya

30 Nisan -1 Mayıs 2016

http://www.harleydavidson-antalya.com/

https://www.facebook.com/AntalyaHD

Harley-Davidson Ankara

7 Mayıs -8 Mayıs 2016

http://www.harley-davidson-ankara.com/

https://www.facebook.com/HarleyDavidsonAnkara