The Hobbit yarışması! Peter Jackson ile tanışıp Yeni Zelanda’ya gidebilirsiniz

Orta Dünya sevenlerin dikkatine! Peter Jackson sizleri The Hobbit üçlemesinden bir sahneyi yenide yaratmaya davet ediyor.

31 Ocak itibarıyla bizim yakaldığımız yarışma açılan bu yarışma 22 Nisan itibarıyla bitiyor. Tek yapmanız gereken Peter Jackson tarafından seçilmiş 3 farklı hobbit sahnesinden birini baştan yaratmanız ve farklı fikirler sunmanız.  Kazananlar ise Peter Jackson ve oyuncu kadrosu ile tanışma, Yeni Zelanda’ya bir ziyaret ve film setini gezme imkanı kazanıyor.

İngiltere, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Norveç, İsveç, Finlandiya, Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda, Brazilya, Kore, Rusya, Danimarka ve Meksika vatandaşlarının katıalbildiği bu yarışmaya ne yazık ki Türkiye’den alım yapılmayacak. Her ülkeyi sırayla gezecek olan yarışma jürisi her ülkenin kazananı seçtikten sonra bir uçak dolusu lotr hayranı Yeni Zelanda’nın yolunu tutacak.

Warner Bros. sponsorluğunda yapılan bu etkinliğe yinede başvurabilirsiniz, belli mi olur bakarsınız harika bir video ile dikkat çeker ve uçakta siz ve ekibiniz bir bilet kazanabilirsiniz.

Baştan yaratabileceğiniz 3 sahne de aşağıdadır umarım sizlere iyi bir fikir olur!

Kurallara ve daha fazlasına fanchallenge.thehobbit.com adresinden bakabilirsiniz!