Kablosuz müziğin yeni adresi: Jabra Step Wireless

Jabra, müzik, oyun ve sohbet tutkunlarına özel yeni Jabra Step Wireless kulak içi kablosuz kulaklığı piyasaya sürdü.

Sürekli hareket halindeyseniz, Jabra Step Wireless tam size göre. Üstün ses kalitesi ve rahatlığıyla sizi kablolardan kurtaran Jabra Step Wireless, müzik, oyun ve aramalarınızda özgürlüğü yeniden keşfetmenizi sağlayacak.

Kablodaki kontroller sayesinde müzik ve aramaların yönetilmesini kolaylaştıran Jabra Step Wireless, ses yalıtımlı kulaklıklarıyla etkileyici bir ses sunarken, kulağınızdaki duruş açısıyla da müziğinizden tek bir notayı bile kaçırmıyor. Yumuşak ve esnek GelHooks™ kulak başlığı ve üç farklı boydaki (S – M – L) EarGels™ kulaklık başlıkları ise, kulağınızla doğal bir uyum ve emniyetli bir kullanım sağlıyor. Hava koşullarına ve toza karşı dayanıklılığıyla ön plana çıkan Step, kulak askısı paketi, kauçuklu USB Kablosu ve silikon kulaklık başlığı paketiyle birlikte geliyor.

USB’den şarj etme özelliğine sahip olan Jabra Step Wireless, kablosuz bağlanabilirlik için de Bluetooth™ 4.0 desteği ve uzaktan ses/video kontrol profili (AVRCP) sunuyor. 16.5 gram ağırlığıyla son derece hafif olan kulaklık, müzik, oyun ve aramalarda güçlü bir ses ve kullanışlı bir fonksiyonellik arayanlar için Turkcell, Teknosa, Hepsiburada.com, Turkcell.com.tr ve Media Markt mağazalarında KDV dahil 199.90 TL’den satışta.

Jabra_Step_wireless_1