Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saç modelleri bayanlar tarafında sevilen bir modeldir. Zira kısa saç modelleri modern tarzlarıyla, bayanları stil ve trend sahibi olarak gösterir ve böyle algılanmalarını sağlar. Uzun saçlarla her ne kadar frapan, süslü şaha sahalı saçlar yapılabiliyorsa, kısa saçlarla da bir o kadar asi, esprili, pratik ve doğal saçlarda yapılabilmektedir. Uzun saç seven bayanlar hayata ve çevreye daha klasik ve rutin gözlerle bakmayı sevenlerden olabilirken, kısa saçı seven bayanlarsa, daha hareketli, özgür mizaçlı ve marjinal olabilirler. Bizlerde bu yazımızda sizler için saç modelleri 2016 konusunda biraz örnekler vermek istedik.

 

Bu konuda ilk olarak işe farklı ve tarz bir saç sitili ile başlamak istiyoruz. Örneğin bahsedeceğimiz saçta, saçların arkaları oldukça kısa ve ense kısmı açıkta bırakılmış. Ön kısmı ise verevine –diyagonal bir şekilde kâküller indirilerek yan saçlarla birleştiriliyor. Bu modern tarzdaki saç şeklini çikolata renklerle güzel bir şekilde bağdaştırabilirsiniz. Başka bir ultra modern kısa saç stilindeyse, fön konusunda da oldukça güzel bir çalışma yapılmış. Bu saçta, kulak hizasında küt formlardadır. Saçlar yandan ayrılmış ve adeta rüzgar yemişçesine bir kısım sağa ve diğer taraftaki saçlara da sola savrulmuşçasına fönlenmiş. Saç modelleri 2016 konusunda en favori saçımız bu model oldu.

 

Saç modelleri 2016 formatlarında bir başka güzel modelden bahsetmek istiyoruz. Bakır tonlarında ayrıca da balyaj içeren bu saç modern bir alegarson formatında. Önden soldan sağa ayrılmış bu saçta önler oldukça volümlü ve gözleri kapatırcasına anla kadar iniyor. Arkası da belirttiğiniz gibi alegarson boylarında. Son olarak ta bahsedeceğimiz saç ortadan ayrılmış. Çene hizasındaki saçlar uçlara doğru su dalgalarına sahipken, dipler siyaha yakın koyulukta, uçlarsa bal renginde oldukça tarz bir görünüm yansıtıyor. Kısa saç modelleri ile ilgili söyleyebileceklerimiz bunlar. Umarım işinize yarayan bilgilerdir 🙂