LG G5’in Reklamında Jason Statham Rol Aldı

The Transporter ve The Expendables (Taşıyıcı ve Cehennem Melekleri) gibi aksiyon filmlerinin yıldızı Jason Statham, LG Electronics’in devrim yaratan modüler akıllı telefonu LG G5’in TV için hazırlanan reklam filminde rol aldı.

LG G5’in Jason Statham’lı reklam filminin kamera arkasında ise daha önce birçok küresel markanın reklam filmlerini de çeken yaratıcı ve tutkulu yönetmen Fredrik Bond görev aldı. LG’nin yeni reklam filmi, LG G5’in modüler tasarımının sunduğu tüm eğlenceli özellikleri ön plana çıkarıyor. Ayrıca birçok yardımcı cihazın da LG G5’e eklenebilmesi özelliği sayesinde akıllı telefon kolaylıkla tutulabilen bir fotoğraf makinesine ya da Hi-Fi ses sistemine dönüşebiliyor. LG G5 mükemmel bir teknoloji ve inovasyonla hayatlarını daha da zengin hale getirmek isteyen kullanıcılar için eşsiz özellikler sunuyor.

ABD’nin Los Angeles kentinde iş ortağı kreatif ajans Energy BBDO tarafından çekilen reklam filminde, Jason Statham LG G5’in tüm eğlenceli özelliklerini tecrübe ediyor. Jason Statham tarafından reklamda canlandırılan her bir karakter LG’nin “Hayat Güzel, Sen Eğleniyorsan” sloganına uygun şekilde hazırlanan oldukça keyifli sahne düzenlemeleriyle birlikte izleyicilere aktarılıyor.

Projeyle ilgili düşüncelerini paylaşan Jason Statham, “LG G5’in modüler tasarımı ile ortaya koyduğu bu yeni konsept, kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanacak. LG ile böyle bir projede birlikte çalışmaktan ve bu reklam filmini çekmekten çok büyük bir keyif aldım. Bu memnuniyetimi, ortaya çıkan işi görünce siz de hissedeceksiniz” şeklinde konuştu.

LG G5 : Jason Statham CommercialA World of Play has arrived. Watch Jason Statham introduce the new LG G5 & Friends. Life’s Good when you Play More. ✔ Excitement continues here: http://bit.ly/1SEdAUn#LG #LGG5 #G5 #LGFriends #LGG5andFriends #Playbegins #PlayMore

LG Mobile tarafından gönderildi 1 Nisan 2016 Cuma