Müziğin ‘Çok Sesli Çocuğu’ Cem Adrian MOİ Sahne’de

İstanbul’un en modern ve güçlü akustiğe sahip sahnelerinden MOİ Sahne, 13 Nisan Çarşamba günü, farklı ses rengi, ‘bas’tan ‘soprano’ya uzanan 5 oktavlık ses aralığı, kendi besteleri ve söylediği her şarkıda fark yaratan yorumuyla, geniş bir hayran kitlesine sahip olan ‘tek kişilik koro’ Cem Adrian’ı ağırlıyor

Avrupa’nın en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall Of İstanbul, MOİ Sahne‘de, 13 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 21.00’da, farklı ses rengi, ‘bas’tan ‘soprano’ya uzanan 5 oktavlık ses aralığı, kendi besteleri ve söylediği her şarkıda fark yaratan yorumuyla, geniş bir hayran kitlesine sahip olan ‘tek kişilik koro’ Cem Adrian‘ı ağırlıyor. Sanatçı, ‘ Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı son albümünden ve en yer etmiş şarkılarından oluşan bir performans sergileyecek.

https://www.youtube.com/watch?v=5J2UbONCngo

2005 yılında yayınladığı ‘Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım’ adlı ilk albümünden bugüne kadar bir performans sanatçısı olarak, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Aylin Aslım ve Ayten Alpman gibi pek çok sanatçıyla albümlerinde düet, Hayal Kahvesi konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde verdiği konserler gibi ses getiren çalışmalar yaptı. 2008 yılında, sadece piyano kullanılarak hazırlanan Essentials / Seçkiler albümünün ilkini çıkaran Cem Adrian, 2014 yılında Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ile düetlerinin bulunduğu, tüm şarkıların sözü ve müziğinin kendisine ait olduğu’ Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı albümünü yayınladı. Bugüne kadar toplam 10 adet albüm çıkaran sanatçı, 2016’da ‘Seçkiler’ albüm serisinin ikincisini yayınladı.

Cem Adrian, İstanbul Sanat Geceleri kapsamında PERA Event organizasyonuyla hazırlanan gecede, sevilen şarkılarını, MOİ Sahne‘de hayranlarıyla beraber seslendirecek.