NASA’nın Canlı Yayınında UFO Belirdi!

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)’nin, uzay üzerinden sürekli yaptığı canlı yayınlarından bir tanesinde kadrajda yabancı bir cismin görünmesiyle NASA’nın yayını kesmesi, bilim dünyasını ayağa kaldırdı!

UFO’ların var olup olmadığı üzerinden yürüyen tartışma, son dönem kamuoyunda yoğun bir şekilde sürüyor. Yabancı cisimlerin belirmesi ve bu yönde yapılan ihbarlardaki artışlar, bilim dünyasını bu konuda zorlamaya başladı. Ulusal ölçekte kabule varan açıklamalarda en son  Çin Halk Cumhuriyeti’nden devlet yetkilileri, UFO’ların varlığını kabul etmişti.

Özellikle bu konu hakkında çalışmalar yürüten bağımsız bilim insanları, NASA’nın UFO’lar ile iletişimde olduğunu fakat bunu kamuoyundan gizlediğini uzun yıllardır iddia ediyorlardı. Bu iddiayı destekleyen son örnek ise, NASA’nın uzay üzerinden yaptığı canlı yayınlardan birinde baş gösterdi.

NASA’nın canlı yayını esnasında kadrajda bir yabancı cisim belirdi. Bu cisim belirir belirmez ise, NASA, anında yayını kesti. Yayının kesilmesini “teknik aksaklık” olarak açıklayan NASA, bu konuda doğan şüpheyi ortadan kaldırmayı başaramadı.

Yayında çok ufak bir süre içerisinde, ufak bir noktanın hareket halinde belirdiği görülüyor.