Twin Peaks ve Iron Man 3’ün Yıldız Aktörlerinden Miguel Ferrer Hayatını Kaybetti!

Iron Man 3, Twin Peaks, NCIS: Los Angeles ve DC Animation’ın yıldız isimlerinden, Amerikalı emektar aktör Miguel Ferrer; kanserle mücadelesinde yenik düştü ve 61 yaşında hayata gözlerini yumdu!

ABD’li ünlü aktör Miguel Ferrer, 61 yaşında kansere yenik düşerek hayatını kaybetti! En son, 2012’den bu yana NCIS: Los Angeles dizisinde Owen Granger rolü ile başrollerden birini paylaşan Ferrer, geçtiğimiz aylarda sağlığındaki problemden dolayı diziyi bırakmak zorunda kalmıştı.

Miguel Ferrer, bu yıl vizyona girecek bir DC projesi olan Teen Titans: The Judas Contract‘ta da Deathstroke the Terminator’ı seslendirmişti. Malesef bu onun son projesi olmuş oldu.

Ferrer’i; Twin Peaks’te FBI ajanı Albert Rosenfield, mini televizyon serisi The Stand’te Lloyd Henreid olarak izlemiştik. Ayrıca 2000’lerin başında Crossing Jordan isimli dizi ile popülerleşen Ferrer’e; Iron Man 3 ve Star Trek III: The Search of Spock’ta da rastlamıştık. Seslendirme sanatçısı olarak da sektörde iz bırakan Miguel Ferrer’in yokluğu, şüphesiz ki bir çok projesinde yer aldığı DC Comics evrenini de etkilemiş oldu.